на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas Дуксер Contempo
adidas

adidas Дуксер Contempo

код на производ: IM2118
Šifra proizvođača: ZK347
5.188 MKD
5.188 MKD
3.631 MKD
Заштеда: 1.557 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики IF7981
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FX7036
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.777 MKD
Заштеда 45%
8.688 MKD
големина
8
8-
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FY2229
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.870 MKD
Заштеда 20%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GV7572
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.063 MKD
Заштеда 45%
7.388 MKD
големина
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Патики ID2103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GV9544
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
големина
10
11
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB7921-330
8.790 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7998-672
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-MS
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL