на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Дуксер Sportswear Phoenix Fleece
NIKE

NIKE Дуксер Sportswear Phoenix Fleece

код на производ: DQ5761-010
4.190 MKD
4.190 MKD
3.352 MKD
Заштеда: 838 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женски дуксер Nike Sportswear Phoenix Fleece за љубителите на преголеми модели. Голема удобност за одличен стил. Oversized кројот прави да се чувствувате опуштено и удобно со максимална слобода на движење. Однесете го изгледот на вашите спортски парчиња на следното ниво. Чувствувајте се и изгледајте најдобро во новите кроеви со модерни детали. Малку поголемите ребрести еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Логото Swoosh јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Пријатниот памук од кој е направен е одличен за дуксери кои ги носиме кога температурите се пониски.
Спецификација:

 • Женски дуксер за секој ден
 • Oversized крој
 • Тркалезна јака
 • Машинско перење
 • Лого на Swoosh
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DV7190-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.032 MKD
  Заштеда 20%
  11.290 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX9176-103
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.672 MKD
  Заштеда 20%
  7.090 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH0531-101
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ9319-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.778 MKD
  Заштеда 35%
  8.890 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH7004-116
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.390 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCWA122001-485
  6.290 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCWA122001-482
  6.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCBAS223802-101
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCRA222003-482
  4.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCBAS223802-382
  8.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCWAS23309-101
  6.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS