на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Track Top
Дуксер Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Track Top
Дуксер Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Track Top
Дуксер Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Track Top
Дуксер Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Track Top
Дуксер Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Track Top
Дуксер Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Track Top
Дуксер Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Track Top

Дуксер Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Track Top

код на производ: HR3307
Šifra proizvođača: EWU45
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Adicolor Classics Waffle Beckenbauer е машка lifestyle јакна за секој ден бидејќи заслужувате удобност и квалитет секој ден. Инспириран е од познатиот „Кајзер“ Франц, капитенот на германската фудбалска репрезентација. Патентот со целосна должина лесно го прилагодува отворот на јакната и го поедноставува облекувањето и соблекувањето. Тешко е да одлучите што ви се допаѓа подобро: високата јака и манжетните со висок контраст или удобноста на оваа аdidas јакна. Направен е од мека ВАФЛА со предни џебови со патент и познатиот трифолија и пруги на adidas. Облечете ја оваа функционална аdidas јакна и бидете забележани додека шетате по градските улици, исто како што Бекенбауер секогаш бил забележан на фудбалските терени. Спецификација:

  • Машка lifestyle јакна
  • Патент со целосна должина
  • Логото на adidas
  • Состав: 100% полиамид (најлон)
  • Манжетни со висок контраст

  • слични производи