на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Дуксер Python
adidas Дуксер Python
adidas Дуксер Python
adidas Дуксер Python
adidas Дуксер Python
adidas Дуксер Python
adidas Дуксер Python
adidas Дуксер Python
adidas

adidas Дуксер Python

код на производ: IC6082
4.388 MKD
4.388 MKD
3.072 MKD
Заштеда: 1.316 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas Python женската lifestyle јакна е одлично решение за пролетните денови. Внесува храбар стил и допир на луксуз во вашата спортска облека. Оваа лесна јакна е направена од врвна мешавина на материјали за врвна удобност и пријатност. Покажете го вашето посебно чувство за стил во оваа аdidas јакна. Неговата класична силуета ја слави силата и автентичноста на adidas ДНК, додека впечатливиот принт низ целата јакна ја додава естетиката и го зголемува бројот на комбинации на облека. Патентот со целосна должина ќе го поедностави облекувањето, соблекувањето и отворањето на јакната за да можете лесно да се прилагодите на променливите временски услови. Препознатливите три линии додаваат допир на наследство и спортски стил. Страничните џебови со патент се подготвени да ги примат сите ваши ситници. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женска јакна – lifestyle
 • Состав: 60% рециклиран полиестер и 40% памук
 • adidas три линии
 • Питон принт
 • Патент со целосна должина
 • Еластичен дел на ракавите
 • Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.853 MKD
  Заштеда 40%
  3.088 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Патики FV5322
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.510 MKD
  Заштеда 20%
  4.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.213 MKD
  Заштеда 40%
  3.688 MKD
  големина
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34
  36
  38
  40
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4281
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.110 MKD
  Заштеда 20%
  8.888 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.750 MKD
  Заштеда 20%
  4.688 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Дуксер DTA231F604-01
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.373 MKD
  Заштеда 30%
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL