на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Дуксер X Ac Milan Hoodie
PUMA Дуксер X Ac Milan Hoodie
PUMA Дуксер X Ac Milan Hoodie
PUMA Дуксер X Ac Milan Hoodie
PUMA

PUMA Дуксер X Ac Milan Hoodie

код на производ: 536139-04
6.290 MKD
6.290 MKD
4.403 MKD
Заштеда: 1.887 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машкиот lifestyle дуксер PUMA x AC MILAN е инспириран од субкултурата Панинаро која процвета во текот на 80-тите години во италијанскиот регион Милано. Урбаната младина фаворизираше нови брендови и создаде цела генерација ентузијасти на улична мода. Овој дуксер му оддава почит на целиот тим на млади бунтовници. Инспирирани од наследството, бидете дел од културното движење. Удобниот француски фротир прави да се чувствувате удобно во овој модел, без разлика дали шетате или се релаксирате дома. Памукот во производите на Пума доаѓа од фарми со фокус на одржливо земјоделство, како што е ефикасноста на водата и заштитата на здравјето на почвата.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Класичен крој
 • Капа
 • Ребрест еластичен дел на ракавите
 • Кенгурски џеб

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики 392725-03
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 393266-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 392725-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  4546
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики 390933-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  46.5
  47
  48.5
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.634 MKD
  Заштеда 40%
  4.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи