на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Дуксер Burgee

код на производ: NP0A4GJDNS51
6.890 MKD
6.890 MKD
4.823 MKD
Заштеда: 2.067 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NAPAPIЈRI BURGEE унисекс дуксер со качулка е одлично решение за оние денови кога тешките зимски јакни можат да бидат само товар, но сепак сакате да останете топли. Овој памучен дуксер ќе ви ја обезбеди удобноста што ја посакувате, а предниот, кенгурски џеб со патент и вратичка е тука за безбедно складирање на некои повредни работи, мобилен телефон, клучеви, паричник. Логото NAPAPIJRI на градите јасно ја истакнува вашата љубов кон овој спортски бренд. Качулката NAPAPIJRI BURGEE лесно ќе ја вклопите во вашиот спортски стил.
Спецификација:

 • Унисекс дуксер
 • Качулка со врвка
 • Кенгурски џеб
 • го логото
 • Состав: 90% памук, 10% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи