на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Jordan Flight
NIKE Дуксер Jordan Flight
NIKE Дуксер Jordan Flight
NIKE Дуксер Jordan Flight
NIKE Дуксер Jordan Flight
NIKE Дуксер Jordan Flight
NIKE Дуксер Jordan Flight
NIKE Дуксер Jordan Flight
NIKE

NIKE Дуксер Jordan Flight

код на производ: DQ4603-234
6.090 MKD
6.090 MKD
4.263 MKD
Заштеда: 1.827 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Flight е вашиот нов есенски избор. Fleece ткаенината е удобна и пријатна, идеална за релаксација после тренинг. Меката, вградена капуљача ви овозможува да ја приспособите покриеноста и стилот. Еластичните манжетни на ракавите и поработ обезбедуваат дуксерот да остане на своето место додека вие сте во движење. Jumpman ознаката дава суптилен допир на наследството на брендот.
Спецификација:

 • Ткаенина од руно
 • Вградена капуљача
 • Еластични манжетни и пораб
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DQ1470-101
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DH7004-116
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.312 MKD
  Заштеда 20%
  10.390 MKD
  големина
  6.5
  7
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB7960-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.592 MKD
  Заштеда 20%
  9.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DC4112-003
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.745 MKD
  Заштеда 55%
  14.990 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DQ1470-601
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.963 MKD
  Заштеда 30%
  7.090 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8

  слични производи