на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Дуксер Minecraft
PUMA Дуксер Minecraft
PUMA Дуксер Minecraft
PUMA Дуксер Minecraft
PUMA Дуксер Minecraft
PUMA Дуксер Minecraft
PUMA Дуксер Minecraft
PUMA Дуксер Minecraft
PUMA

PUMA Дуксер Minecraft

код на производ: 534376-76
4.890 MKD
4.890 MKD
3.423 MKD
Заштеда: 1.467 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Puma MINECRAFT машкиот lifestyle дуксер е дел од колекцијата чиј дизајн е инспириран од познатите игри. Уникатната графика, светлите бои, задебелени и геометриски форми резултираат со колекција која одлично се вклопува со вашиот стил. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Капуљача
 • Предни џебови
 • Графика
 • Состав: 100% памук – француски фротир

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 390048-08
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.173 MKD
  Заштеда 30%
  7.390 MKD
  големина
  42
  42.5
  43
  44
  45
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 396464-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.490 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 390681-02
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.093 MKD
  Заштеда 25%
  6.790 MKD
  големина
  43
  44
  44.5
  45
  47
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 369818-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики 390776-03
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.914 MKD
  Заштеда 40%
  8.190 MKD
  големина
  45
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики 390776-30
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.390 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1