на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI Дуксер Burgee
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Дуксер Burgee

код на производ: NP0A4G8WN1A1
7.090 MKD
7.090 MKD
4.963 MKD
Заштеда: 2.127 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Стилски и урбан, Napapijri BURGEE женскиот дуксер со капуљача ќе ја заокружи секоја ваша урбана модна комбинација. Со пократок крој, овој дуксер одлично ќе можете да го искомбинирате со хеланки или фармерки со висок струк. Опуштениот крој и удобната ткаенина го прават ова парче идеално за секој ден.

 • Спецификација:
 • Краток крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Преден џеб со патент
 • Еластични делови на ракавите и поработ

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.953 MKD
  Заштеда 30%
  2.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи