на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Дуксер W NSW ESSNTL CLCTN FLC OS CRW
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL CLCTN FLC OS CRW
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL CLCTN FLC OS CRW
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL CLCTN FLC OS CRW
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL CLCTN FLC OS CRW
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL CLCTN FLC OS CRW
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL CLCTN FLC OS CRW
NIKE Дуксер W NSW ESSNTL CLCTN FLC OS CRW
NIKE

NIKE Дуксер W NSW ESSNTL CLCTN FLC OS CRW

код на производ: DJ7665-219
Prosečna ocena:
4.090 MKD
4.090 MKD
2.863 MKD
Заштеда: 1.227 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Collection Essentials Fleece е женски дуксер кој се одликува со широк крој и извезено Swoosh лого. Ова мало извезено Swoosh лого ја слави класиката и додава текстура на мазниот дуксер. Дизајниран да паѓа на колковите со својот опуштен, простран крој, овој дуксер има спуштени раменици и широки ракави за супериорен изглед и удобно чувство.

Спецификација:

  • Женски дуксер - lifestyle
  • Модел: Опуштен кој за просторно чувство
  • Материјал: 80% памук / 20% полиестер
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Остави оценка

  • Marija Buralieva
    Marija Buralieva

    21.10.2022. 15:17

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CZ1645-100
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.323 MKD
Заштеда 30%
11.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DA8709-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DN1857-610
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.053 MKD
Заштеда 30%
5.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CK6649-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DA8726-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DC3584-200
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи