на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas Дуксер Trefoil Hoody
adidas

adidas Дуксер Trefoil Hoody

код на производ: H06666
Šifra proizvođača: IZP12
3.688 MKD
3.688 MKD
1.660 MKD
Заштеда: 2.028 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas TREFOIL HOODY дуксерот со капуљача ќе ви даде чувство на удобност и релаксација во текот на денот. Trefoil логото на градите зборува за вашата љубов кон брендот. Овој дуксер ви нуди чувство на незаменлива удобност. Пространата капуљача ќе ве заштити од дожд и ветер кога тоа ви е потребно. Носете го adidas TREFOIL HOODY машкиот дуксер и уживајте во него цел ден.
Спецификација:

 • Прилагодлива капуљача со учкур
 • Кенгур џебови на предната страна
 • Trefoil лого на градите
 • Состав на материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики ID2104
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GW9358
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.870 MKD
  Заштеда 20%
  6.088 MKD
  големина
  10
  10-
  7-
  8
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID2005
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.019 MKD
  Заштеда 10%
  6.688 MKD
  големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID4594
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF4936
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL