на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt
CHAMPION

CHAMPION Дуксер Hooded Sweatshirt

код на производ: 216160-BS538
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Овој Champion машки дуксер е добар избор за релаксација после напорен ден или за некоја спонтана викенд активност. Исто така е одличен избор за различни спортски активности – од теретана до активности на отворено. Изработена е од мека памучна ткаенина, која додава удобно чувство и пријатност. Црната боја одлично се вклопува со најразновидните и најхрабрите комбинации што ќе ги изберете. Champion логото, како и прилагодливата капуљача, го додаваат спортскиот изглед на овој машки дуксер.
Спецификации:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Прилагодлива капуљача
 • Champion logo
 • Состав: 100% памук
 • Боја: црна
 • Код на производ: 216160- BS538

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DZ5641-010
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL