на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки RECYCLED WENDY JOGGER
JUICY COUTURE Долен дел тренерки RECYCLED WENDY JOGGER
JUICY COUTURE Долен дел тренерки RECYCLED WENDY JOGGER
JUICY COUTURE Долен дел тренерки RECYCLED WENDY JOGGER
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки RECYCLED WENDY JOGGER

код на производ: JCRB122004-482
4.990 MKD
4.990 MKD
2.495 MKD
Заштеда: 2.495 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд JUICY COUTURE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.236 MKD
Заштеда 60%
5.590 MKD
големина
XL