на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки SST TP LOOSE
adidas Долен дел тренерки SST TP LOOSE
adidas Долен дел тренерки SST TP LOOSE
adidas Долен дел тренерки SST TP LOOSE
adidas Долен дел тренерки SST TP LOOSE
adidas Долен дел тренерки SST TP LOOSE
adidas Долен дел тренерки SST TP LOOSE
adidas Долен дел тренерки SST TP LOOSE
adidas Долен дел тренерки SST TP LOOSE
adidas Долен дел тренерки SST TP LOOSE
adidas

adidas Долен дел тренерки SST TP LOOSE

Код на производ: IM9818
Šifra proizvođača: KOJ26
4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
Заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
4.123 MKD
Заштеда 30%
5.890 MKD
Големина
M
S
XS