на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas Долен дел тренерки Essentials
adidas

adidas Долен дел тренерки Essentials

Код на производ: IR5964
Šifra proizvođača: BUH17
Prosečna ocena:
3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
Заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Essentials се разноврсни и удобни женски долни тренерки направени за целодневен комфорт и секојдневен стил. Сигурно барем еднаш сте кажале дека посакувате да носите тренерки со се. И можеш. Овие долни тренерки можете да ги комбинирате со се, од блејзер до предимензионирана маичка и кошула по мерка. Високиот струк не само што обезбедува удобност, туку нуди уште поголема разновидност во стилизирањето на ова минималистичко парче. Adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластични ластици
 • Better Cotton

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  IVANA
  IVANA
  20.05.2024. 22:17

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  4.123 MKD
  Заштеда 30%
  5.890 MKD
  Големина
  M
  S
  XS