на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Phoenix
NIKE Долен дел тренерки Phoenix
NIKE Долен дел тренерки Phoenix
NIKE Долен дел тренерки Phoenix
NIKE Долен дел тренерки Phoenix
NIKE Долен дел тренерки Phoenix
NIKE Долен дел тренерки Phoenix
NIKE Долен дел тренерки Phoenix
NIKE Долен дел тренерки Phoenix
NIKE Долен дел тренерки Phoenix
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Phoenix

код на производ: DQ5887-615
4.190 MKD
4.190 MKD
3.352 MKD
Заштеда: 838 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Phoenix Fleece е женска тренерка со висок струк што носи неспоредлива удобност. Подигнете ја и трансформирајте ја вашата гардероба од руно со силни пријатни вибрации. Овој долен дел од тренерката има удобен крој и има дополнителна просторија во нозете за удобно и опуштено чувство. Nike Sportswear Phoenik Fleece носи удобно чувство и храбар изглед. Мазна однадвор и пријатна внатрешност, четканото руно е нашата омилена ткаенина на пониски температури. Еластичниот прилагодлив појас и деловите на нозете обезбедуваат дополнителна удобност и структура.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Извезено лого на Swoosh
 • Еластичен прилагодлив појас

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи