на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike

Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece

Код на производ: DQ5887-386
4.190 MKD
4.190 MKD
2.933 MKD
Заштеда: 1.257 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Трансформирајте и подигнете ја вашата секојдневна гардероба со долните тренерки Nike Sportswear Phoenix Fleece. Oversized кројот на овој долен дел од тренерката носи малку пошироки ногавици, за удобно и опуштено вклопување. Пошироките еластични делови на нозете и високиот струк нудат поддршка и храбар изглед, помагајќи да се истакнете. Мазно однадвор и топло одвнатре, брусеното руно е идеален слој за пониски температури.
Спецификација:

 • Oversized
 • Висок струк
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на нозете
 • Ткаенина од руно
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи