на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Velvet Stitch
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Velvet Stitch
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Velvet Stitch
JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Velvet Stitch
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Долен дел тренерки Tina Velvet Stitch

код на производ: JCSB222024-237
4.690 MKD
4.690 MKD
3.283 MKD
Заштеда: 1.407 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

JUICY COUTURE Tina Velvet Stitch женските тренерки се симбол на спортска елеганција. Мешавината на класична тренерка и панталони во форма на ѕвонче прави моделот да се носи во различни дневни прилики. Двата странични џебови се практичен детал кој ги чува ситниците додека набрзина сте ја напуштиле куќата. Логото JC извезено со кадифе му дава на моделот префинет шмек. Доколку сакате пред се удобност, а не сакате да се откажете од стилот, ова е вистинското парче облека за вас.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Juicy лого
 • Состав: 55% памук, 45% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL