на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece

код на производ: DQ5887-010
Prosečna ocena:
5.190 MKD
5.190 MKD
2.855 MKD
Заштеда: 2.335 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Phoenix Fleece женските долен дел тренерки се дизајнирани за да го нагласите вашиот струк и вашата силуета. Облечете ги вашите парчиња облека од линијата Phoenix Fleece и бидете забележани каде ѝ да одите. Изберете го вашиот омилен крој со модерни детали и зачекорете по градските улици со храбар став и сигурност. Удобниот материјал е идеален за носење при пониски температури. Правиот и опуштен крој на овие тренерки завршува со еластична манжетна во пределот на глуждот. Издолжениот длабок појас дополнително ја нагласува вашата половина.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки за секој ден
 • Висок струк
 • Џебови
 • Прилагодлив ремен
 • Swoosh лого
 • Состав: 80% памук , 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL