на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece

код на производ: DQ5887-430
4.090 MKD
4.090 MKD
2.863 MKD
Заштеда: 1.227 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Phoenix Fleece женските долен дел тренерки се дизајнирани за да го нагласите вашиот струк и вашата силуета. Облечете ги вашите парчиња облека од линијата Phoenix Fleece и бидете забележани каде ѝ да одите. Изберете го вашиот омилен крој со модерни детали и зачекорете по градските улици со храбар став и сигурност. Удобниот материјал е идеален за носење при пониски температури. Правиот и опуштен крој на овие тренерки завршува со еластична манжетна во пределот на глуждот. Издолжениот длабок појас дополнително ја нагласува вашата половина.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки за секој ден
 • Висок струк
 • Џебови
 • Прилагодлив ремен
 • Swoosh лого
 • Состав: 80% памук , 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи