на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI
NIKE

NIKE Тренерка NKN TECH FLEECE HOODED FULL ZI

код на производ: 86L050-R3T
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 5-6г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AO2372-111
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.958 MKD
Заштеда 35%
6.090 MKD
големина
12.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX9278-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.490 MKD
големина
12.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN6969-025
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
големина
12.5
12C
1Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV0751-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.193 MKD
Заштеда 30%
5.990 MKD
големина
11C
12.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 704949-423
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
12.5
12C
13C
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AO2372-107
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.018 MKD
Заштеда 25%
6.690 MKD
големина
11C
13C

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 76J929-R7F
3.090 MKD
големина
2T
3T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Тренерка 86L050-023
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
големина
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 75B856-023
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
големина
2T
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 76J845-X1T
1.974 MKD
Заштеда 40%
3.290 MKD
големина
2T
3T
4T