на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Тренерка JORDAN  JDB JACKET AND PANTS SET
Nike Тренерка JORDAN  JDB JACKET AND PANTS SET
Nike Тренерка JORDAN  JDB JACKET AND PANTS SET
Nike Тренерка JORDAN  JDB JACKET AND PANTS SET
Nike Тренерка JORDAN  JDB JACKET AND PANTS SET
Nike Тренерка JORDAN  JDB JACKET AND PANTS SET
Nike

Nike Тренерка JORDAN JDB JACKET AND PANTS SET

Код на производ: 85A449-KR5
2.990 MKD
2.990 MKD
2.093 MKD
Заштеда: 897 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Пол За момчиња
Бренд Nike
Возраст Мали деца
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM3386-100
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
Големина
11C
12.5
12C
13C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 704949-423
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
Големина
12.5
12C
13C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AO2372-107
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.014 MKD
Заштеда 40%
6.690 MKD
Големина
11C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CI7849-401
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.090 MKD
Големина
12C
13C
1Y
2Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 704949-043
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.053 MKD
Заштеда 30%
5.790 MKD
Големина
11C
12.5
1Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 704949-016
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
11.5
12.5

слични производи