на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE Тренерка AIR JORDAN 23
NIKE

NIKE Тренерка AIR JORDAN 23

код на производ: 75B856-023
3.090 MKD
3.090 MKD
2.163 MKD
Заштеда: 927 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1-2Y
 • 2-3Y
 • 3-4Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NIKE AIR JORDAN 23 е детска lifestyle тренерка за машки бебиња инспирирана од кошарката. JORDAN ветува дека ќе биде таму во секое време, нудејќи удобност и уникатен стил, придружувај го секој ден на вашите бебиња од почеток до крај и исполнет го со пријатност и удобност. Супер меката француска ткаенина ќе ја обезбеди пријатноста и удобноста што ја заслужуваат вашите момчиња. Брзо затворање на ременот одзади овозможува брзо облекување и бришење, како и лесно персонализирање. Еластичниот појас е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на долниот дел од тренерката, а логото JUMPMAN на предната и на ногата јасно ја истакнува спортската определба на вашите миленици. Еластичниот дел и на врвот и на дното спречува несакано движење. Се пере во машина за лесно одржување
Спецификација:

 • Тренерки за машки бебиња
 • Состав: 60% памук и 40% полиестер
 • Еластичен појас
 • Брзо затворање со лента одзади
 • JUMPMAN лого
 • Еластични делови на ракавите
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Тренерка
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ0298-102
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.232 MKD
  Заштеда 20%
  5.290 MKD
  големина
  10C
  1C
  2.5C
  2C
  3.5C
  3C
  4.5C
  4C
  5.5C
  5C
  6.5C
  6C
  7.5C
  7C
  8.5C
  8C
  9.5C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Патики AR6352-060
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.861 MKD
  Заштеда 10%
  4.290 MKD
  големина
  10C
  1C
  2.5C
  2C
  3.5C
  3C
  4.5C
  4C
  5.5C
  5C
  6.5C
  6C
  7.5C
  7C
  8.5C
  8C
  9.5C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Патики 704950-041
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.874 MKD
  Заштеда 40%
  4.790 MKD
  големина
  10C
  1C
  2.5C
  2C
  3.5C
  3C
  4.5C
  4C
  5.5C
  5C
  6.5C
  6C
  7.5C
  7C
  8.5C
  8C
  9.5C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Патики CW1620-008
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  големина
  10C
  1C
  2.5C
  2C
  3.5C
  3C
  4.5C
  4C
  5.5C
  5C
  6.5C
  6C
  7.5C
  7C
  8.5C
  8C
  9.5C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ0366-700
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.934 MKD
  Заштеда 40%
  4.890 MKD
  големина
  10C
  1C
  2.5C
  2C
  3.5C
  3C
  4.5C
  4C
  5.5C
  5C
  6.5C
  6C
  7.5C
  7C
  8.5C
  8C
  9.5C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Патики BQ7196-016
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.861 MKD
  Заштеда 10%
  4.290 MKD
  големина
  10C
  1C
  2.5C
  2C
  3.5C
  3C
  4.5C
  4C
  5.5C
  5C
  6.5C
  6C
  7.5C
  7C
  8.5C
  8C
  9.5C
  9C

  слични производи