на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE Торбица Heritage
NIKE

NIKE Торбица Heritage

код на производ: BA5871-010
1.690 MKD
1.690 MKD
1.183 MKD
Заштеда: 507 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike HERITAGE е унисекс lifestyle торба, која е функционална и висококвалитетна. Земете ги вашите работи и спакувајте ги на лесен и едноставен начин. Пространата главна преграда со патент обезбедува доволно простор за безбедно складирање, а мрежестиот преден џеб ги задржува малите предмети блиску, достапни за брзо и лесно вадење. Прилагодливиот ремен нуди различни опции за носење. Сè што ви треба за секојдневните активности, можете да спакувате во оваа функционална Nike торба.
Спецификација:

 • Унисекс торба
 • Главна преграда со патент
 • Материјал: 80% најлон и 20% полиестер
 • Постава: 100% полиестер
 • Мрежест преден џеб

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет DV5434-010
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Kачкет AR2118-688
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.718 MKD
  Заштеда 25%
  2.290 MKD
  големина
  MISC

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица 910B5513NSZ
  3.672 MKD
  Заштеда 20%
  4.590 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица 910B5565NSZ
  4.552 MKD
  Заштеда 20%
  5.690 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.252 MKD
  Заштеда 30%
  1.788 MKD
  големина
  NS