на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas Торба Mini
adidas

adidas Торба Mini

код на производ: HD7035
2.788 MKD
2.788 MKD
1.952 MKD
Заштеда: 836 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • NS
 • NSZ
  NSZ
 • OG
  OG
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas MINI е детски ранец за девојчиња во кој можат да спакуваат се што им е потребно во текот на денот. Нивниот ден е полн со авантури, а главниот дел од овој ранец е доволно простран за да ги собере сите потребни работи. Ранецот е идеален за сите прилики, особено за одење на училиште или тренинг. Отпорен е на абење. Прилагодливите меки ремени ќе го олеснат дури и најтешкиот товар. Спакувајте им сè што им треба во овој ранец со леопард принт и светкави детали.
Спецификација:

 • Волумен: 4L
 • Димензии: 9cm x 15cm x 22cm
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Прилагодливи ремени

 • карактеристики вредност
  Категорија Торба
  Основната поделба EQU
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица HR3531
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.670 MKD
  Заштеда 20%
  2.088 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IA4819
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.510 MKD
  Заштеда 20%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица HN6724
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.392 MKD
  Заштеда 30%
  1.988 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Торба DQ5804-010
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Торба DB0488-824
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT