на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец JACQUARD
adidas Ранец JACQUARD
adidas Ранец JACQUARD
adidas Ранец JACQUARD
adidas Ранец JACQUARD
adidas Ранец JACQUARD
adidas Ранец JACQUARD
adidas Ранец JACQUARD
adidas Ранец JACQUARD
adidas Ранец JACQUARD
adidas

adidas Ранец JACQUARD

код на производ: II3413
Šifra proizvođača: EEP40
3.288 MKD
3.288 MKD
2.302 MKD
Заштеда: 986 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Стилот доаѓа природно со adidas Trefoil Monogram JACQUARD ранец. Материјалот со Јагуар принт зрачи со луксуз. Контрастното лого на трифолија на предните прицврстени џебови додава дополнителен шмек. Овој ранец има врвен патент и прилагодливи ремени за персонализирано вклопување. Совршен за секојдневна употреба, дава одлична модна изјава каде и да одите. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски ранец - Lifestyle
 • Димензии: 13 cm x 30 cm x 44 cm
 • Волумен: 21,25 L
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE0460
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики H06584
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.802 MKD
  Заштеда 35%
  7.388 MKD
  големина
  5-
  6
  6-
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4284
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.066 MKD
  Заштеда 25%
  8.088 MKD
  големина
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG2972
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  4-
  5
  5-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID4541
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.682 MKD
  Заштеда 30%
  6.688 MKD
  големина
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ6042
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B5151NSZ
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B4744NSZ
  4.792 MKD
  Заштеда 20%
  5.990 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец FJ4814-010
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  MISC