на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas

adidas Ранец ADICOLOR

код на производ: IJ0762
Šifra proizvođača: EEG14
1.688 MKD
1.688 MKD
1.182 MKD
Заштеда: 506 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adicolor е мал, но моќен ранец. Овој adidas ранец лесно ги носи секојдневните неопходни работи, благодарение на главната преграда и предниот џеб за брз пристап до вашиот телефон или лична карта. Отворените џебови на секоја страна додаваат уште повеќе начини да останете организирани, а вградените прилагодливи ремени ве одржуваат удобно во движење. Овој ранец ќе оди насекаде - од работа, до патување со авион, до патувања за викенд - благодарение на неговата компактна големина. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Ранец
 • Димензии: 12 cm x 23 cm x 31 cm
 • Волумен: 12,4 L
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Kачкет IB9196
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.112 MKD
  Заштеда 30%
  1.588 MKD
  големина
  OSFM
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID4657
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10.5
  11
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Kачкет IB9207
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.112 MKD
  Заштеда 30%
  1.588 MKD
  големина
  OSFM
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID4658
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики IF8069
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  големина
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет IL4884
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.182 MKD
  Заштеда 30%
  1.688 MKD

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B5151NSZ
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 910B4744NSZ
  4.792 MKD
  Заштеда 20%
  5.990 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец FJ4814-010
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  MISC