на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas Ранец ADICOLOR
adidas

adidas Ранец ADICOLOR

код на производ: IJ0761
Šifra proizvođača: EEG05

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.988 MKD
1.988 MKD
1.590 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Има нешто крајно задоволувачко во овој adidas Adicolor Classic ранец. Тој е вашиот секојдневен придружник за патување, теретана и викенд авантура. Овој ранец на adidas е идеален за се, нудејќи доволно простор за да организирате се што ви треба. Има пространа главна преграда плус предни и странични џебови. Внатрешниот џеб ви овозможува лесен пристап до најважните работи што сакате да ги чувате скриени. Монтираните ремени се прилагодливи за удобно вклопување, а ткаенината е издржлива за да издржи на долги дестинации. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Ранец
 • Димензии: 12,5 cm x 30,5 cm x 42 cm
 • Волумен: 21,1 L
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики ID4655
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID4658
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  4-
  5
  5-
  6
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF8068
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  11
  7-
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF8069
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи