на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas

adidas Ранец Adicolor

код на производ: IL4813
Šifra proizvođača: EEG14

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.688 MKD
1.688 MKD
1.350 MKD
Заштеда: 338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики IF8068
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
11
7-
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики IE7206
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.729 MKD
Заштеда 10%
8.588 MKD
големина
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики ID4655
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики ID4658
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
4-
5
5-
6
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Патики IF9995
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.279 MKD
Заштеда 15%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики ID4637
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.729 MKD
Заштеда 10%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FJ4814-010
2.390 MKD
големина
MISC