на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
NIKE Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
NIKE Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
NIKE Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
NIKE Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
NIKE Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
NIKE Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
NIKE Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
NIKE Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
NIKE Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
NIKE

NIKE Патики W NIKE AIR MAX 1 '87

код на производ: DZ2628-103
10.190 MKD
10.190 MKD
10.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5761-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.933 MKD
Заштеда 30%
4.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5761-346
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.933 MKD
Заштеда 30%
4.190 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV4126-609
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DR4973-334
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
L
M
S

слични производи