на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE AIR MAX 1
NIKE Патики NIKE AIR MAX 1
NIKE Патики NIKE AIR MAX 1
NIKE Патики NIKE AIR MAX 1
NIKE Патики NIKE AIR MAX 1
NIKE Патики NIKE AIR MAX 1
NIKE Патики NIKE AIR MAX 1
NIKE Патики NIKE AIR MAX 1
NIKE Патики NIKE AIR MAX 1
NIKE Патики NIKE AIR MAX 1
NIKE

NIKE Патики NIKE AIR MAX 1

код на производ: FD9082-107
10.190 MKD
10.190 MKD
10.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 45.5
  • 46
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CU4489-722
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4801-722
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.672 MKD
Заштеда 20%
9.590 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:12
Дуксер FB7921-330
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CU4489-330
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4146-100
8.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
7
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3459-160
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3458-160
10.390 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 921826-021
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9658-102
10.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5