на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики WMNS AIR FORCE 1 '07 MID
NIKE Патики WMNS AIR FORCE 1 '07 MID
NIKE Патики WMNS AIR FORCE 1 '07 MID
NIKE Патики WMNS AIR FORCE 1 '07 MID
NIKE Патики WMNS AIR FORCE 1 '07 MID
NIKE Патики WMNS AIR FORCE 1 '07 MID
NIKE Патики WMNS AIR FORCE 1 '07 MID
NIKE Патики WMNS AIR FORCE 1 '07 MID
NIKE Патики WMNS AIR FORCE 1 '07 MID
NIKE Патики WMNS AIR FORCE 1 '07 MID
NIKE

NIKE Патики WMNS AIR FORCE 1 '07 MID

код на производ: DD9625-400
8.790 MKD
8.790 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 40.5
  • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB4609-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DR4973-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6224-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.323 MKD
Заштеда 35%
8.190 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер FB8338-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.877 MKD
Заштеда 15%
8.090 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-272
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.803 MKD
Заштеда 30%
8.290 MKD
големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN4216-001
8.790 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5