на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Force 1 '07 Mid
Nike Патики Air Force 1 '07 Mid
Nike Патики Air Force 1 '07 Mid
Nike Патики Air Force 1 '07 Mid
Nike Патики Air Force 1 '07 Mid
Nike Патики Air Force 1 '07 Mid
Nike Патики Air Force 1 '07 Mid
Nike Патики Air Force 1 '07 Mid
Nike

Nike Патики Air Force 1 '07 Mid

Код на производ: DD9625-100
8.790 MKD
8.790 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 '07 Mid е женска патика која со себе го носи легендарниот стил AF1. Nike Air Force 1 '07 Mid ги има сите карактеристики што ги сакате: преклопувачки слоеви, смели детали и совршена количина на сјај што ќе ви помогне да блеснете. Засилената средна потпетица со затворање со тока комбинира стилска разновидност со удобност, додека перфорациите на прстите обезбедуваат удобност. Кожните облоги се мазни како стакло, издржливи и додаваат удобност на секој чекор. Иако првично е дизајниран за кошаркарски терен, воздушното перниче обезбедува траен комфор, додека зајакнатата пета и јазикот го следат секој ваш чекор. Гумениот ѓон обезбедува добро држење без оглед на површината.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Кожни навлаки
 • Среден ѓон од пена
 • Променлив систем за врзување
 • Перфорации во пределот на прстите
 • Полудлабок профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB5110-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DH3041-609
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  1X
  2X
  3X
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CW4296-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV4126-609
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CZ8338-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.353 MKD
  Заштеда 30%
  4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5