на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD
NIKE

NIKE Патики W AIR FORCE 1 WILD

код на производ: FB2348-800
8.790 MKD
8.790 MKD
6.153 MKD
Заштеда: 2.637 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер CW4298-010
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV4126-609
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5860-675
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5860-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
Заштеда 20%
4.490 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV7802-901
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер FB8338-019
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN4216-001
8.790 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5