на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 NN GS SC
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 NN GS SC
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 NN GS SC
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 NN GS SC
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 NN GS SC
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 NN GS SC
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 NN GS SC
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 NN GS SC
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 NN GS SC
NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 NN GS SC
NIKE

NIKE Патики NIKE AIR FORCE 1 NN GS SC

код на производ: FV0367-001
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 35.5
  • 36.5
  • 36
  • 38
  • 37.5
  • 39
  • 38.5
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CU9223-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.417 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 95B297-GEH
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.943 MKD
Заштеда 35%
2.990 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV3699-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.699 MKD
Заштеда 45%
3.090 MKD
големина
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CT3839-110
6.890 MKD
големина
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV3981-100
7.490 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ4352-003
6.190 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-002
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-001
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM3386-100
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
големина
1.5Y
11C
12.5
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y