на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike

Nike Патики Air Max 270

Код на производ: 943345-407
Prosečna ocena:
8.090 MKD
8.090 MKD
6.472 MKD
Заштеда: 1.618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 270 е патика за тинејџери која ја покажува вашата љубов кон Air Max. Nike Air Max 270 ви носи сè за што сте сонувале. Она што најмногу го сакаме кај овие патики е големата Max Air единица која буквално се обвиткува околу вашето стапало и обезбедува неверојатна удобност. Горниот дел е изработен од текстил кој овозможува дишење и придонесува оваа патика да биде исклучително лесна. Овој модел овозможува единицата 270 Max Air да биде видлива за 270 степени. Средниот ѓон е изработен од пена која придонесува за чувството на мекост и обезбедува лесен чекор. Гумениот ѓон обезбедува зафат без оглед на површината, а ремените над петицата овозможуваат лесно oблекување и соблекување.
Спецификација:

 • Патики за тинејџери - lifestyle
 • Гумен ѓон
 • Max Air единица
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Bashkim
  Bashkim
  13.01.2024. 18:25
  Patiki se isti kako vo prodavnicite

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV3699-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.163 MKD
  Заштеда 30%
  3.090 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-222
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  Големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C881-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD8637-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-103
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5Y
  7Y