на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE

NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE

код на производ: FQ8877-100
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 6
  6
 • 6.5
  6.5
 • 7
  7
 • 7.5
  7.5
 • 8
  8
 • 8.5
  8.5
 • 9
  9
 • 9.5
  9.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-664
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.388 MKD
Заштеда 35%
8.290 MKD
големина
L
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5097-609
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.918 MKD
Заштеда 35%
4.490 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4296-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.552 MKD
Заштеда 20%
8.190 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB8338-328
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5733-633
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.667 MKD
Заштеда 25%
4.890 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ4599-576
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.192 MKD
Заштеда 25%
5.590 MKD
големина
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9892-670
10.390 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DC0774-080
8.990 MKD
големина
5.5
6.5
7
7.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2628-002
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9892-200
10.390 MKD
големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DX9176-106
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5