на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas

adidas Патики SUPERSTAR GTX

код на производ: ID4637
Šifra proizvođača: LZF97
Prosečna ocena:
8.588 MKD
8.588 MKD
7.729 MKD
Заштеда: 859 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ако сакате стил, но дождливото време не соработува, скокнете во машките lifestyle патики adidas SUPERSTAR GTX. Сега конечно можете да имате стил дури и во лоши временски услови. Овие патики на adidas му оддаваат почит на оригиналот со карактеристични пруги и облик на школка во пределот на прстите. Но, нивната супермоќ се чувствува, дури и ако не е видена: GORE-TEX мембрана под мек горен дел од нубук што ги одржува вашите стапала суви во влажни услови. Најдобриот дел? Прозрачни се, така што ви е удобно. Палетата на бои е разноврсна по својата едноставност.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од нубук
 • GORE-TEX мембрана
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID4658
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  4-
  5
  5-
  6
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE7206
  7.729 MKD
  Заштеда 10%
  8.588 MKD
  големина
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики ID4656
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики ID4655
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5