на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 '07 LV8
NIKE Патики Air Force 1 '07 LV8
NIKE Патики Air Force 1 '07 LV8
NIKE Патики Air Force 1 '07 LV8
NIKE Патики Air Force 1 '07 LV8
NIKE Патики Air Force 1 '07 LV8
NIKE Патики Air Force 1 '07 LV8
NIKE Патики Air Force 1 '07 LV8
NIKE Патики Air Force 1 '07 LV8
NIKE Патики Air Force 1 '07 LV8
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 '07 LV8

код на производ: DZ4764-133
8.090 MKD
8.090 MKD
6.472 MKD
Заштеда: 1.618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 5,5
  5,5
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 9,5
  9,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 '07 LV8 е женска патика која дава безвременски стил кој лесно се носи. Премиум кожа им дава класично чувство на овие патики, додека платното и откриената пена на јазикот во комбинација со ретро брендирање го истакнуваат класичниот изглед. Се разбира, некои работи никогаш не се менуваат: единиците Nike Air продолжуваат да го амортизираат секој ваш чекор. Отворените јазици од пена и ретро брендирањето додаваат класични повратни детали за да им дадат на овие патики винтиџ изглед. Првично дизајнирани за кошаркарски терени со обрачи, овие патики имаат амортизирање Nike Air за лесен комфор. Вградената јака е мека и удобна. Силуетата со низок крој дава чист, рационализиран изглед.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Перфорации на палецот

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DJ7668-219
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.918 MKD
  Заштеда 35%
  4.490 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5765-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.414 MKD
  Заштеда 45%
  4.390 MKD
  големина
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9892-670
  10.390 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DC0774-080
  8.990 MKD
  големина
  5.5
  6.5
  7
  7.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ2628-002
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9892-200
  10.390 MKD
  големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DX9176-106
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5