на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
PUMA Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
PUMA Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
PUMA Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
PUMA Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
PUMA Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
PUMA Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
PUMA Патики PUMA RS-X EFEKT PRM
PUMA

PUMA Патики PUMA RS-X EFEKT PRM

код на производ: 390776-10
Prosečna ocena:
7.990 MKD
7.990 MKD
6.792 MKD
Заштеда: 1.198 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 40.5
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 46
  • 47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393787-01
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 392719-03
6.952 MKD
Заштеда 20%
8.690 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 392718-01
6.952 MKD
Заштеда 20%
8.690 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 390048-08
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393266-01
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46