на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики PUMA SUEDE XL
Puma Патики PUMA SUEDE XL
Puma Патики PUMA SUEDE XL
Puma Патики PUMA SUEDE XL
Puma Патики PUMA SUEDE XL
Puma Патики PUMA SUEDE XL
Puma

Puma Патики PUMA SUEDE XL

Код на производ: 395205-01
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Puma
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387327-10
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 380190-03
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 396464-01
Prosecna ocena:
glas
3
glasa
3
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
Големина
42
42.5
43
44
44.5
45