на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Jumpman MVP
NIKE Патики Jumpman MVP
NIKE Патики Jumpman MVP
NIKE Патики Jumpman MVP
NIKE Патики Jumpman MVP
NIKE Патики Jumpman MVP
NIKE Патики Jumpman MVP
NIKE Патики Jumpman MVP
NIKE

NIKE Патики Jumpman MVP

код на производ: FB9019-700
11.690 MKD
11.690 MKD
9.352 MKD
Заштеда: 2.338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jumpman MVP е женска патика за кошарка која излезе на улиците и ги освои срцата на сите. Овие женски кошаркарски патики се создадени како комбинација од најдобрите елементи кои претходните генерации на патики можат да ги понудат. Одредени елементи беа преземени од моделот AJ6, долгите од AJ7, а третиот од AJ8 и обединети во една сосема нова патика која ја слави кариерата на Мајкл Џордан. Со детали од кожа, текстил и вештачка кожа, овие женски тренерки му оддаваат почит на современото наследство и создаваат целосно нова платформа што ќе ви се допадне. од моделот AJ8. Деталите за ѓонот се преземени од моделот AJ6 со видлива единица Nike Air.
Спецификација:

 • Женски кошаркарски патики
 • Лого на Jumpman

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ4599-576
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.192 MKD
  Заштеда 25%
  5.590 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB8338-328
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ4603-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.567 MKD
  Заштеда 25%
  6.090 MKD
  големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DH3041-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.067 MKD
  Заштеда 25%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ6840-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.192 MKD
  Заштеда 20%
  6.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер BV4126-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.658 MKD
  Заштеда 35%
  4.090 MKD
  големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9892-670
  10.390 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DC0774-080
  8.990 MKD
  големина
  5.5
  6.5
  7
  7.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ2628-002
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9892-200
  10.390 MKD
  големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DX9176-106
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5