на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Tech Hera
NIKE Патики Tech Hera
NIKE Патики Tech Hera
NIKE Патики Tech Hera
NIKE Патики Tech Hera
NIKE Патики Tech Hera
NIKE Патики Tech Hera
NIKE Патики Tech Hera
NIKE Патики Tech Hera
NIKE Патики Tech Hera
NIKE

NIKE Патики Tech Hera

код на производ: DR9761-100
7.390 MKD
7.390 MKD
5.912 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Во прилики кога навистина не можете да поминете во влечки и сакате да ја добиете истата удобност, понесете ги женските lifestyle патики Nike Tech Hera. Овие патики се чувствуваат како да ги гушкаат вашите стапала, со се што ви овозможуваат, од удобен отвор до подигнат среден ѓон за целодневна удобност. Делот од антилопа го прави вашиот изглед исклучително удобен, додека брановидниот дизајн на средниот ѓон го прави интересен. Неговиот издржлив дизајн совршено се вклопува со вашиот секојдневен стил, што е совршено, бидејќи дефинитивно ќе сакате да ги носите секој ден. Текстилниот горен дел со детали од велур додава издржливост. Суптилната платформа ви дава многу висина, додека гумениот ѓон со целосна должина обезбедува трајна издржливост.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел со детали од велур
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-623
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FB8338-328
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-334
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-601
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5