на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики VaporMax 2023
NIKE Патики VaporMax 2023
NIKE Патики VaporMax 2023
NIKE Патики VaporMax 2023
NIKE Патики VaporMax 2023
NIKE Патики VaporMax 2023
NIKE Патики VaporMax 2023
NIKE Патики VaporMax 2023
NIKE Патики VaporMax 2023
NIKE Патики VaporMax 2023
NIKE

NIKE Патики VaporMax 2023

код на производ: DV6840-002
15.590 MKD
15.590 MKD
12.472 MKD
Заштеда: 3.118 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air VaporMax 2023 Flyknit се женски патики кои ќе направат да се чувствувате како да одите по воздух. Зачекорете во Air VaporMax 2023 за да видите како се направени. Иновативната технологија се открива преку перфорираната облога за чорапи. Растегливиот горен дел Flikknit е направен од најмалку 20% рециклирана содржина. Со овие патики ќе одите по воздух и ќе се чувствувате полесни од воздухот, бидејќи оваа патика тежи помалку од кој било друг модел со оваа единица Air досега. Поддржувачкиот горен дел на Fliknit создава впечатлив визуелен изглед кој е беспрекорен, прозрачен и се чувствува лесен како воздух. Првата едноделна воздушна единица која се протега по целата должина на патиката, овозможува помазни транзиции и додава неверојатно амортизирање. Бесшевната јака го обликува глуждот и помага да се намалат жешките точки.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Гумен ѓон
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-272
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.218 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5