на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики RS-X Efekt
PUMA Патики RS-X Efekt
PUMA Патики RS-X Efekt
PUMA Патики RS-X Efekt
PUMA Патики RS-X Efekt
PUMA Патики RS-X Efekt
PUMA Патики RS-X Efekt
PUMA Патики RS-X Efekt
PUMA Патики RS-X Efekt
PUMA Патики RS-X Efekt
PUMA

PUMA Патики RS-X Efekt

код на производ: 390933-01
8.690 MKD
8.690 MKD
6.518 MKD
Заштеда: 2.172 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Puma RS-X Efekt TM се машки lifestyle патики кои комбинираат ретро стил со футуристички елементи. Моделот носи иновативен дизајн инспириран од технолошкиот напредок и урбаната култура. Горниот дел е изработен од квалитетни материјали, вклучувајќи кожа, синтетички слоеви и мрежен материјал, обезбедувајќи удобност и дишење. Технологијата Puma RS-X во ѓонот обезбедува извонредно амортизирање и поддршка за време на секојдневните активности. Со привлечни бои, текстури и детали, овие патики се истакнуваат со својата ексцентрична естетика. Puma RS-X Efekt TM се совршен избор за сите авантуристи кои сакаат да ја изразат својата индивидуалност и да уживаат во удобноста и стилот.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Горен дел кој дише
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • Лого на Puma

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393787-01
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392719-03
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 392718-01
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики 390776-10
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.792 MKD
  Заштеда 15%
  7.990 MKD
  големина
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  47
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 390048-08
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393266-01
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46