на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 '07

код на производ: DX6541-100
8.490 MKD
8.490 MKD
6.792 MKD
Заштеда: 1.698 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CZ8338-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.113 MKD
Заштеда 35%
4.790 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-010
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-664
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.388 MKD
Заштеда 35%
8.290 MKD
големина
L
Sačuvano u omiljne
Дуксер DH3041-609
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.067 MKD
Заштеда 25%
4.090 MKD
големина
1X
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ4603-234
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.958 MKD
Заштеда 35%
6.090 MKD
големина
2XL
L
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9892-670
10.390 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DC0774-080
8.990 MKD
големина
5.5
6.5
7
7.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2628-002
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9892-200
10.390 MKD
големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DX9176-106
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5