на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 270 Gs
NIKE Патики Air Max 270 Gs
NIKE Патики Air Max 270 Gs
NIKE Патики Air Max 270 Gs
NIKE Патики Air Max 270 Gs
NIKE Патики Air Max 270 Gs
NIKE Патики Air Max 270 Gs
NIKE Патики Air Max 270 Gs
NIKE Патики Air Max 270 Gs
NIKE Патики Air Max 270 Gs
NIKE

NIKE Патики Air Max 270 Gs

код на производ: DX9277-001
9.890 MKD
9.890 MKD
7.912 MKD
Заштеда: 1.978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 24
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Lifestyle патиките за тинејџери Nike Air Max 270 GS се инспирирани од изгледот на патиките за трчање. Синтетичката мрежеста ткаенина на горниот дел го прави моделот прозрачен и лесен. Протокот на воздух и сувата кожа се загарантирани без разлика дали тренирате, трчате или пешачите. Внатрешната постава за растегнување се обвиткува околу стапалото како чорап, обезбедувајќи идеално вклопување. Единицата Max Air е доволно привлечна за да ја подигне секоја облека на следното ниво и совршено функционална за да го направи одењето како перница. На неколку места се појавува навидум дискретно лого кое истакнува кој е вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Патики за тинејџери – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Јазиче на петицата
 • Единица Air Max
 • Состав на горниот дел: текстил, синтетика
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-672
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи