на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики Mirage Sport Remix
PUMA Патики Mirage Sport Remix
PUMA Патики Mirage Sport Remix
PUMA Патики Mirage Sport Remix
PUMA Патики Mirage Sport Remix
PUMA Патики Mirage Sport Remix
PUMA Патики Mirage Sport Remix
PUMA Патики Mirage Sport Remix
PUMA Патики Mirage Sport Remix
PUMA Патики Mirage Sport Remix
PUMA

PUMA Патики Mirage Sport Remix

код на производ: 381051-12
6.790 MKD
6.790 MKD
5.432 MKD
заштеда: 1.358 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 39
  39
 • 39.5
  *
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 41.5
  *
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 43.5
  *
 • 44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
  *
 • 46
  46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  *
 • 48
  *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 536139-04
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.347 MKD
заштеда 15%
6.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 535660-39
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.272 MKD
заштеда 20%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 849915-70
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.512 MKD
заштеда 20%
4.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 534376-76
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.668 MKD
заштеда 25%
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 536139-83
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.347 MKD
заштеда 15%
6.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики 387550-02
5.672 MKD
заштеда 20%
7.090 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Патики 383589-03
5.432 MKD
заштеда 20%
6.790 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Патики 383175-02
5.543 MKD
заштеда 25%
7.390 MKD
големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48