на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR MAX 270 BG
NIKE Патики AIR MAX 270 BG
NIKE Патики AIR MAX 270 BG
NIKE Патики AIR MAX 270 BG
NIKE Патики AIR MAX 270 BG
NIKE Патики AIR MAX 270 BG
NIKE Патики AIR MAX 270 BG
NIKE Патики AIR MAX 270 BG
NIKE Патики AIR MAX 270 BG
NIKE Патики AIR MAX 270 BG
NIKE

NIKE Патики AIR MAX 270 BG

код на производ: 943345-110
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike AIR MAX 270 BG се детски патики од линијата Air Max.

Современиот дизајн носи атрактивен изглед и кул спортска елеганција.

Повеќеслојните лесни материјали создаваат нова естетика.

Горниот дел е изработен од синтетика и текстил и е комбинација на модели Air Max 180 и 93.

Големата единица Air Max овозможува меко и лесно чувство и исклучителна удобност на секој чекор.

Влошката од пена Nike React овозможува дополнителна удобност.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини.

Современиот изглед на овие женски патики совршено се вклопува во приказната на урбаниот, опуштен стил.

Спецификации:

  • Горен дел: синтетика, текстил
  • Air Max технологија
  • Гумен ѓон
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD8637-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.790 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU9223-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU9223-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD3285-222
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
големина
M
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CT3839-110
6.890 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-002
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0367-001
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-001
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM3386-100
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
големина
1.5Y
11C
12.5
12C
13C
1Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CT3839-103
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y