на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE Патики AIR MAX DAWN
NIKE

NIKE Патики AIR MAX DAWN

код на производ: DJ3624-003
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Вкоренети во спортското DNK, Nike Air Max Dawn машките патики имаат елегантен горен дел кој е направен од рециклирани материјали. Мекиот велур и прозрачниот горен дел ги мешаат винтиџ вибрациите со модерниот дизајн на средниот ѓон и петицата. Сошиените слоеви даваат супериорен стил на спортско наследство што веќе добро го знаете и го сакате. Новиот ѓон со специфична шара обезбедува добро прилепување на површините, издржливост и уникатна естетика, која го омекнува секој чекор.

Спецификација:

  • Плиток профил
  • Врзување
  • Горен дел: антилоп
  • Air Max единица
  • Пенeст среден ѓон
  • Гумен ѓон
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DX0566-113
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4801-722
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.672 MKD
Заштеда 20%
9.590 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV4587-252
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
големина
L
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3459-160
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3458-160
10.390 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 921826-021
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5